Menü
Sepetim

Teslimat ve İade Değişim Koşulları

Siparişleriniz, ödeme onayı alındıktan sonra ürünlerinizin kargoya verilme süresi, sipariş onay e-postasının gönderilmesinden sonra, stoklarda olan ürünler için 3 iş günüdür. Stoklarda olmayan ürünler için ise 7-15 gündür.Herhangi bir sepeple 15 günü geçen siparişlerde alcı bilgilendirilerek alıcı tarafından herhangi bir ödeme yapılmışsa, ödeme iade edilerek sipariş iptal edilir.  Özel bir talep olmadıkça satın almış olduğunuz ürünler anlaşmalı kargo şirketi ile adresinize gönderilir. Eğer bulunduğunuz yerde kargo acentesi mevcut değil ise ürünü satın aldığınızda teslimatını talep ettiğiniz en yakın şubeden ürününüzü teslim almanız gerekmektedir. Sipariş aşamasında bilgilerinizin doğrulunu kontrol etmenizi tavsiye ederiz.

Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır. (hafta sonları,dini bayramlar, resmi tatiller)

Yurtdışına teslimat şu an yapılmamaktadır.

 

Kargo Bedelleri

100 Desiye kadar Kargo bedelleri kampanya kapsamında zaman zaman ücretsiz bazen de ücretli olabilir. 100 desi ve üzeri siparişlerde alıcı ile sipariş aşamasında karşılıklı mutabakat ile belirlenen kargo bedeli ürün bedeline eklenecektir. Alıcı ürün siparişini tamamladıktan sonra  kargo şirketi ile arasındaki Taşıma Hizmet Sözleşmesi'ndeki Nakliye ücretlerini kabul etmiş demektir.

 

Kargo Paketi Nasıl Teslim Alınmalı?

Ürününüzü kargo firma temsilcisinden teslim almadan önce ürün ambalajında, ürün ve aksesuarlarında herhangi bir kusur ve hasar olup olmadığı kontrol edildikten sonra  teslim alınmalıdır. Ürün teslim alındıktan sonra ürün veya ürün aksesuarlarında herhangi bir kusur veya hasar olması durumunda iletişim bilgilerimizden sorunu iletmeniz durumunda ivedilikle sorununuz giderilecektir.Kargo firmasından ürün teslim alındıktan sonra ürün kutusu darbeli ve ürün hasarlı ise kargo şubesine giderek zabıt tutturabilirsiniz. Tuttuğunuz tutanakla beraber ürün bize ulaştıktan sonra değişim işleminiz yapılacaktır.


Değişim ve iade Koşulları

Teslim aldığınız ürünü değiştirmek veya iade etmek istiyorsanız önce Müşteri Servisi/Ürün İadesi sayfamızdan ürün değişim veya iade talebi oluşturarak değişim veya iade talebinde bulunabilirsiniz. Talep oluşturduktan sonra değişim veya iade talebiniz ivedilikle değerlendirilerek talebiniz karşılanacaktır. Sipariş verdikten sonra siparişiniz kargoya verilmeden iptal etmek istiyorsanız Müşteri Hizmetleri irtibat telefonundan talebinizi iletmeniz durumunda siparişiniz ivedilikle iptal edilecektir. Yardım almak istediğinizde iletişim sayfamızdan mesaj göndererek destek talebinde bulunabilirsiniz.