Menü
Sepetim

Hakkımızda

Modifier Teknoloji Tekstil Tasarım Ürünleri

2006 yılında su arıtma sektöründe endüstriyel ve evsel su arıtma sistemleri üzerine uzmanlaştı, giyim aksesuarları ve aydınlatma sektöründe, tekstil desen tasarımından, web tasarım gibi bir çok farklı dalda uzmanlaşmış kadrosuyla hizmet vermeye devam etmektedir. e-ticaret alanında 2014 yılından beri faaliyet göstererek ürün sayısını ve ürün  yelpazesini gün geçtikçe arttırmayı hedeflemektedir. En büyük amacımız en kaliteli marka ve ürünleri tek bir çatı altında toplayarak, siz değerli müşterilerimizle buluşturmak, mükemmel ötesi bir alıveriş deneyimi yaşatmaktır. Bu anlamda ürün ve marka seçiminde seçici davranmaktayız. e-ticaret tecrübemizi en iyi seviyeye çıkararak pazarda en üst seviyelere ulaşmayı hedeflemekteyiz. Çeşitli pazaryerlerinde sanal mağazalar ile hizmet vererek bu alışveriş deneyimini perçinlemeyi ilke edinerek yoluna devam etmektedir.

Amaç
Teknolojiyi yakından takip ederek insan hayatını kolaylaştıracak insana ve çevreye duyarlı  kaliteli ve marka ürünleri müşterilerimize sunmak akılda kalıcı bir alışveriş deneyimi yaşatmak.

Vizyon
Teknoloji alanında en yeni Teknolojilerle müşterilerimizi buluşturan güç ve Tasarım alanında mevcut vizyonunuzdan sizi daha ileri noktaya taşıyacak, mevcut durumunuza değer katacak özgün ve değiştiren güç olarak siz müşterilerimizin yanında olacağız. 

Misyon
Araştırmacı, katılımcı, paylaşımcı, özgün ve estetik değerlere sahip fikirlerle mutlu yarınların temellerini atmak.

Kalite Politikası
En büyük amacımız ürün ve hizmet sunumlarımızda müşteri ihtiyaçlarını belirleyerek beklentilerini en üst seviyede karşılamak ve mükemmel ötesi bir alışveriş deneyimi yaşatmak.

Etkin iletişim ile müşteri memnuniyetini en üst seviyede sağlamayı amaçlıyoruz. Kalitenin müşteri isteklerine verilen cevap olduğunun bilinciyle, müşterilerimize en üstün kalitedeki ürünleri sunmak memnuniyetlerini en yüksek seviyede sağlamak için her türlü çabayı göstermekten kaçınmayız. Hizmet verdiğimiz tüm faaliyet alanlarında insan sağlığı, is güvenliği ve çevreye duyarlılık için mümkün olan bütün gereksinimleri karşılamak temel ilkemizdir. Vergi No: 2430470617

Mersis No:4274570023400019

Şehir:İstanbul

İletişim Bilgileri

Tel: 0537 367 78 56

e-mail:info@modifier.com.tr